Math Class
Customer: How much is that shrimp?
Me: $4.99 a pound.
Customer: Two pounds.
(I bag it)
Customer: How much was that?
Me: $9.98
Customer: I only want $7 worth.
Customer: How much is that shrimp?
Me: $4.99 a pound.
Customer: Two pounds.
(I bag it)
Customer: How much was that?
Me: $9.98
Customer: I only want $7 worth.